Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 634200 | |
| Weight | 13 кг | |
| Width | 82 см | |
| Length | 175 см |
Оновлено: 27.02.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 634200 |
| The number of belts | 3 |
| Installation system | Fastclick |
| Boxing | Available with accessories |
| Fits on aerodynamic crossbars | Yes |
| Fits square crossbars | Yes |
| Fastening for skis | Available with accessories |
| The maximum number of pairs of skis | 7 |
| Opening boxing | Bilateral |
| The maximum number of boards for snowboarding | 5 |
| Maximum ski length | 155 см |
| Meets Tüv / GS standards | Yes |
| Meets City City Crash standards | Yes |
| Volume | 400 л |
| Load capacity | 50 кг |
| Guarantee | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Model number | 634200 |
| Lock | Да |
| Dimensions in a folded form (DHCHVHV) | 170x77x39 см |
| Dimensions (DHSHV) | 175x82x45 см |
| Color | Sery matte |
| Height | 45 см |
| Length | 175 см |
| Width | 82 см |
| Weight | 13 кг |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
