Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204502 | |
| Type | A hiking backpack backpack for a statement | |
| Construction | Adjustable straps of a gesture frame | |
| Weight, kg | 1.3 кг |
Оновлено: 02.09.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204502 |
| Using | Pisha tourism multi -rooted tour trackings |
| Type | A hiking backpack backpack for a statement |
| Construction | Adjustable straps of a gesture frame |
| Weight, kg | 1.3 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 60x27x5.5 см |
| Guarantee | 2 года основной + 1 год расширенной |
| Volume | 40 л |
| Screeds and belts | Lateral screeds upper screed thoracic screed belt belt |
| Equipment | Upper valve cracked for phonarikaptal for shells. |
| Pockets | Upper carmanarman into a valvekarman on a lamb |
| Air standards | Registrated baggage |
| Paul | Unisex |
| Loading | Upper (valve) side |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
