Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204293 | |
| Type | City backpack | |
| Construction | Adjustable rhumidation | |
| Weight, kg | 1.02 кг |
Оновлено: 18.09.2024
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204293 |
| Dimensions for a laptop compartment | up to 15.6 inch |
| Model number | TCHB115 |
| Type | City backpack |
| Construction | Adjustable rhumidation |
| Weight, kg | 1.02 кг |
| Material | Nylon 840 dan, lamenate tram |
| Color | Blue |
| Dimensions (DHSHV) | 53x30x21 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 26 л |
| Screeds and belts | Breast screed |
| Equipment | Loops for crapping for a phonarik |
| Pockets | Lateral pocketing for butycrymal carmanotdelen for a laptop and documentary carmanphroronal carman |
| Air standards | Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Paul | Unisex |
| Loading | Top (on molni) |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
