Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204088 | |
| Type | A hiking backpack backpack for a statement | |
| Construction | SPINE VANYING SPINE TEAK | |
| Weight, kg | 0.42 кг |
Оновлено: 02.09.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204088 |
| Using | Poster tourism |
| Model number | TSTU318 |
| Type | A hiking backpack backpack for a statement |
| Construction | SPINE VANYING SPINE TEAK |
| Weight, kg | 0.42 кг |
| Material | Cover robic 210 dan, nylon 70 dan |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 45x20x20 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 18 л |
| Screeds and belts | Thoracic screed belt belt |
| Equipment | Creplenation for phonarika remedy for shells of arose refine |
| Pockets | Lateral pocketing carman for butter |
| Air standards | UIA (55x40x20) Ryan Priority (55x40x20) Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Paul | Unisex |
| Loading | Top (on molni) |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
