Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204030 | |
| Type | Suitcase on wheels | |
| Construction | The imposition of the obesematolescopy handle | |
| Weight, kg | 3.45 кг |
Оновлено: 14.03.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204030 |
| Model number | C2R22 |
| Type | Suitcase on wheels |
| Construction | The imposition of the obesematolescopy handle |
| Weight, kg | 3.45 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 55x35x23 см55x35x29.35 см |
| Guarantee | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Volume | 38 л |
| Equipment | CODY ZNOTDENNING SAFEZONEFunction of Tamozhena Domitra (TSA) Upper handle handle |
| Pockets | Basic Overnive Parmanphroronal Parman |
| Air standards | Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) Registrated baggage |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
