Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203905 | |
| Type | City Backpack for Phototechniki | |
| Construction | Ventilation of the spin of a tummy bag for techniques of exposure to the lock of rolltop | |
| Weight, kg | 1.8 кг |
Оновлено: 03.08.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203905 |
| Model number | TECB125 |
| Type | City Backpack for Phototechniki |
| Construction | Ventilation of the spin of a tummy bag for techniques of exposure to the lock of rolltop |
| Weight, kg | 1.8 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Dark green |
| Dimensions (DHSHV) | 50x30x20 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 25 л |
| Screeds and belts | Breast screed |
| Equipment | Creplenation for phonaricaccreping for triothacreps on a suitcase -refining element |
| Pockets | Side pockets Upper Varmancarman for buttering for a laptop and documents of the frontal pocket |
| Air standards | Ryan Priority (55x40x20) UIA (55x40x20) Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Loading | Upper (rolltop) side |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
