Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203737 | |
| Type | A hiking backpack backpack for a statement | |
| Construction | SPINE VANYING SPINE TEAK | |
| Weight, kg | 0.86 кг |
Створено: 23.05.2026
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203737 |
| Using | Poster tourism |
| Model number | TALF125 |
| Type | A hiking backpack backpack for a statement |
| Construction | SPINE VANYING SPINE TEAK |
| Weight, kg | 0.86 кг |
| Material | Polyester Dobby 420 Dan, Ripstop-Polyester 330 Dan |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 55x25x23 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 25 л |
| Screeds and belts | Lateral screed scalp |
| Equipment | Upper valve for the shells of the protraisiness with Pyatyevy Systems |
| Pockets | Side karmanarman for butpronal carmancarman in valve porous pocketing pocker |
| Air standards | Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Paul | Zhensky |
| Loading | Side top (valve) |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
