Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203450 | |
| Type | Bag on wheels | |
| Construction | Telescopy handbag | |
| Weight, kg | 3.45 кг |
Оновлено: 27.02.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203450 |
| Model number | TSR356 |
| Type | Bag on wheels |
| Construction | Telescopy handbag |
| Weight, kg | 3.45 кг |
| Material | Nylon 800 dan |
| Color | Blue |
| Dimensions (DHSHV) | 55x37x36 см55x37x18 x2 см |
| Guarantee | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Volume | 56 л |
| Screeds and belts | Side screeds |
| Equipment | The strap over the shoulder side handle of the upper handle of the crapping for an additional bag |
| Pockets | Mainly Out -of -Parmanphrontal Parman |
| Air standards | Ryan Priority (55x40x20) UIA (55x40x20) Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) Rehystruated Baggage |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
