Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203418 | |
| Type | City backpack backpack for | |
| Construction | Ventilation of the back of the lateral opened straps | |
| Weight, kg | 1.16 кг |
Оновлено: 24.11.2024
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203418 |
| Model number | TSLB317 |
| Type | City backpack backpack for |
| Construction | Ventilation of the back of the lateral opened straps |
| Weight, kg | 1.16 кг |
| Material | Nylon 800 dan |
| Color | Blue |
| Dimensions (DHSHV) | 50x32x23 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 30 л |
| Screeds and belts | Breast screed |
| Equipment | Crepting on a suitcase |
| Pockets | Side Carman's Upper Varman Karman for Butka Frontal Carmanotdelen for Laptop and Documents |
| Air standards | Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Paul | Unisex |
| Loading | Top (on molni) |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
