Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203037 | |
| Type | City backpack | |
| Construction | SPINE ventilation regulated straps | |
| Weight, kg | 0.99 кг |
Оновлено: 27.02.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203037 |
| Model number | TSDP115 |
| Type | City backpack |
| Construction | SPINE ventilation regulated straps |
| Weight, kg | 0.99 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Dark |
| Dimensions (DHSHV) | 47x33x28 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 25 л |
| Screeds and belts | Lateral screed screed |
| Equipment | Upper valve for arranging |
| Pockets | Side pockets for butka Upper pocketing Frontal Parmannation for Laptop and Documents |
| Air standards | Registrated baggage |
| Paul | Unisex |
| Loading | Top (valve) |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
