Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204290 | |
| Type | The bag on wheels | |
| Construction | Telescopy handle | |
| Weight, kg | 4.6 кг |
Створено: 24.05.2026
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204290 |
| Model number | TCWD132 |
| Type | The bag on wheels |
| Construction | Telescopy handle |
| Weight, kg | 4.6 кг |
| Material | Cover tpe, nylon lining |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 81x43x39 см |
| Guarantee | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Volume | 110 л |
| Screeds and belts | Side screeds |
| Equipment | Upper handle side handle front handle |
| Pockets | Basic reference pocket |
| Air standards | Registrated baggage |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
