Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 949 | |
| Color | Serry | |
| Dimensions (DHSHV) | 120x78x60 см | |
| Load capacity | 45 кг |
Створено: 24.05.2026
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 949 |
| Load capacity | 45 кг |
| Guarantee | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Benefit | Thule BackUp 900Thule EasyBag 9484 |
| Type of roof | Creplenation for boxacreps for baggage for a bicycle for a bicycle |
| Dimensions (DHSHV) | 120x78x60 см |
| Color | Serry |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
