Home Lights Special Light panels Light-acoustic arrow panel 118-54LED-150
Light-acoustic arrow panel 118-54LED-150
Code: 009789
Buy Light-acoustic arrow panel 118-54LED-150
Light-acoustic arrow panel 118-54LED-150 brand image
Article 118-54led-150
Dimensions (DHSHV) 1180 х 276 х 118 мм
Power of SGP 150 W.
Siren modes Wail, Yelp, Hi-lo, Air Horn
Show full spec
Створено: 14.05.2026
  • Specifications
  • Description
  • Useful links
  • Warranty
  • Payments & delivery
  • Videos 1
  • Reviews 0
Specifications
Characteristics
Article 118-54led-150
Number of LEDs 54 pcs
Color yellow, Orange
Feeding 12 c, 24 in
Power of SGP 150 W.