Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204710 | |
| Type | City backpack | |
| Construction | Single | |
| Weight, kg | 0.41 кг |
Оновлено: 22.05.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204710 |
| Type | City backpack |
| Construction | Single |
| Weight, kg | 0.41 кг |
| Material | Polyester 420 dan C Pu to cover |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 37.5x18x14 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 8 л |
| Equipment | The strap over the shoulder of the light -refining element |
| Pockets | Upper carmanphroronal pocket |
| Air standards | Ryan Priority (55x40x20) UIA (55x40x20) Wizzair (40x30x20) Wizzair Priority (55x40x23) International (55x40x23) |
| Paul | Unisex |
| Loading | Top (on molni) |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
