Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203510 | |
| Type | City backpack | |
| Construction | Ventilation of the backspack-sum of regulated straps | |
| Weight, kg | 1.2 кг |
Створено: 22.05.2026
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203510 |
| Model number | TVIH116 |
| Type | City backpack |
| Construction | Ventilation of the backspack-sum of regulated straps |
| Weight, kg | 1.2 кг |
| Material | Nylon 800 dan, polystera bearing |
| Color | Svetlo-Mornskoy |
| Dimensions (DHSHV) | 50x31x24 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 21 л |
| Screeds and belts | Breast screed |
| Equipment | The strap is over the shoulder |
| Pockets | NUMBER HARMAN LACKMENT AND DOCUMENTS |
| Air standards | Registrated baggage |
| Paul | Unisex |
| Loading | Frontal |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
