Артикул EFSOLAR60-TYPE-C
Розміри (ДхШхВ) 317 × 309 × 45 мм
Вага 2 кг
Додаткові можливості Ампераж/Вольтаж: 3A/22V Тип встановлення: Мобильная Додаткова інформація: Размеры в разложенном виде1356 × 309 × 25 мм Струм короткого замикання: 2.06А Напруга холостого ходу: 25,6 В
Показати всі характеристики
Оновлено: 02.02.2026
  • Специфікація
  • Опис
Специфікація
Характеристики
Артикул EFSOLAR60-TYPE-C
Вологозахист IP68
Вага 2 кг
Бренд EcoFlow
Розміри
Опис
Ідеальне джерело сонячної енергії для серій RIVER 3 і RIVER 2 Завдяки компактному дизайну та легкій вазі портативна сонячна панель потужністю 60 Вт є ідеальним компаньйоном для електростанцій серії RIVER, забезпечуючи простий і зручний досвід заряджання. Призначений для заряджання Type-C Заряджайте свої гаджети безпосередньо Портативна сонячна панель потужністю 60 Вт (Type-C) включає вихідний порт Type-C для пристроїв прямого заряджання, таких як телефони, ноутбуки та повітряні насоси. Відчуйте максимальну зручність з нашою портативною сонячною панеллю потужністю 60 Вт (Type-C). Коефіцієнт конверсії до 25% Заряджайте швидше завдяки панелі ще меншого розміру. З впровадженням сонячної технології TOPCon, першої в галузі міні-портативних сонячних панелей, ми встановили новий стандарт ефективності перетворення, досягнувши 25%. Це забезпечує швидшу зарядку в компактнішій формі. Повністю зарядіть RIVER 3 за 4.7 години в години пікового сонячного світла та живіть свою електроніку та необхідну техніку для кемпінгу для тривалої пригоди. Надзвичайно компактний Легко вписуються в будь-який компактний простір Завдяки складаній чотирипанельній структурі портативна сонячна панель значно зменшується в розмірах у складеному вигляді, що дозволяє їй легко поміститися в компактні приміщення, такі як рюкзаки, позашляховики або мінівени. Призначений для підвішування Заряджання в дорозі Окрім того, що портативну сонячну панель потужністю 60 Вт можна покласти рівно на землю або нахилити за допомогою підставки, її можна повісити за допомогою чотирьох попередньо вирізаних люверсів і гачків, що входять до комплекту. Незалежно від того, повісьте ви його на автомобіль чи рюкзак, заощаджуйте час, заряджаючись, поки ви прямуєте до наступного пункту призначення. Дві моделі: стандартна для заряджання електростанцій та Type-C для електростанцій та зарядки електронних пристроїв. Заряджайте гаджети безпосередньо за допомогою вихідного порту Type-C Коефіцієнт конверсії до 25% Розмір ноутбука в складеному вигляді, легко поміщається в невеликі приміщення Ступінь захисту IP68 захищає від води та пилу Призначений для підвішування на транспортних засобах, наметах або рюкзаках Ідеальне джерело сонячної енергії для серій RIVER 3 і RIVER 2 Зарядний кабель DC5521 – XT60i входить до комплекту
Відгуки про Сонячна панель EcoFlow 60W Solar Panel - Type-C