![]() | ||
| Артикул | 01-17526 | |
| Навантаження | 50 кг | |
| Замки входять в комплект | Да | |
| Внутрішні розміри (ДхШхВ) | 185x58x34 |
Створено: 28.07.2020
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 01-17526 |
| Навантаження | 50 кг |
| Замки входять в комплект | Да |
| Внутрішні розміри (ДхШхВ) | 185x58x34 |
| Кількість ременів | 3 |
| Система монтажа | Fast Grip |
| Чохол для захисту боксу | Так |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Так |
| Підходить на квадратні поперечки | Так |
| Кріплення для лиж | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кількість пар лиж | 6 |
| Відкриття боксу | Одностороннє |
| Максимальна кількість дощок для сноуборду | 4 |
| Максимальна довжина лиж | 175 см |
| Відповідає нормам TÜV / GS | Так |
| Відповідає стандартам City Crash | Так |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 39 см |
| Об'єм | 300 л |
| Бренд | Thule |
Цей вантажний бокс об'ємом 300 л розташовують на даху транспортного засобу надійно і швидко з огляду на монтажній системи Power-Click. При такому оптимальному розмірі і продуманому дизайні можна возити спортивні та туристичні приналежності, а також всякий інвентар, об'ємні показники якого не перевищують відповідні числа в специфікації.
Завдяки центральному замку і двох бічних точок фіксуються низ і верх багажника. Інженери гарантували виключно одностороннє відкриття. Додаткова міра безпеки - протекція від непередбаченого відкриття під час руху: коли кришка не закрита, ключ не дістається із замку.
Бокс складається з ABS пластмаси; на нього не впливають непередбачені температурні перепади і сонячне випромінювання. На дні розміщені сталеві підсилювачі, які збільшують його жорсткість. Комплект також включає в себе три ременів для фіксації вантажу.
Робоче навантаження не повинне перевищувати 50 кг.
Дивитися всі бокси на дах.Повернутися до боксів та кошиків на дах.
Гарантія: 2 роки основний + 3 роки розширеної
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
