Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | 01-19320 | |
| Навантаження | 75 кг | |
| Замки входять в комплект | Да | |
| Внутрішні розміри (ДхШхВ) | 164x76x40 |
Створено: 05.02.2021
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 01-19320 |
| Навантаження | 75 кг |
| Замки входять в комплект | Да |
| Внутрішні розміри (ДхШхВ) | 164x76x40 |
| Кількість ременів | 3 |
| Система монтажа | PowerClick |
| Чохол для захисту боксу | Так |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Так |
| Підходить на квадратні поперечки | Так |
| Кріплення для лиж | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кількість пар лиж | 6 |
| Відкриття боксу | Двостороннє |
| Максимальна кількість дощок для сноуборду | 4 |
| Максимальна довжина лиж | 175 см |
| Відповідає нормам TÜV / GS | Так |
| Відповідає стандартам City Crash | Так |
| Довжина | 175 см |
| Ширина | 86.5 см |
| Висота | 46 см |
| Об'єм | 400 л |
| Бренд | Thule |
Дивитися всі бокси на дах.Повернутися до боксів та кошиків на дах.
Гарантія: 2 роки основний + 3 роки розширеної
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
