Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203510 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спиныРюкзак-сумкаРегулируемые лямки | |
| Вага, кг | 1.2 кг |
Створено: 22.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203510 |
| EAN | 85854240086 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 38.5x26.5x3.1 |
| Номер моделі | TVIH116 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спиныРюкзак-сумкаРегулируемые лямки |
| Вага, кг | 1.2 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден, Полиэстеровая смесь |
| Колір | Светло-Морской |
| Серія | Thule Vea |
| Розміри (ДхШхВ) | 50x31x24 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 21 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжка |
| Оснащення | Лямка через плечо |
| Кишені | Нижний карманОтделение для ноутбука и документовФронтальный карман |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Фронтальная (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
