Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203923 | |
| Тип | Чемодан ка колесах | |
| Конструкція | Жесткий каркасТелескопическая ручка | |
| Вага, кг | 3.9 кг |
Створено: 12.06.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203923 |
| EAN | 85854241625 |
| Кількість коліс | 4 |
| Номер моделі | TRGC122 |
| Тип | Чемодан ка колесах |
| Конструкція | Жесткий каркасТелескопическая ручка |
| Вага, кг | 3.9 кг |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Колір | Темно-Синий |
| Серія | Thule Revolve |
| Розміри (ДхШхВ) | 55x35x23 см |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Об'єм | 33 л |
| Оснащення | Кодовый замокФункция таможенного досмотра (TSA)Боковая ручкаВерхняя ручка |
| Кишені | Основное отделение |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
