Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204291 | |
| Тип | Сумка на колесах | |
| Конструкція | Телескопическая ручка | |
| Вага, кг | 4.6 кг |
Створено: 12.06.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204291 |
| EAN | 85854247733 |
| Кількість коліс | 2 |
| Номер моделі | TCWD132 |
| Тип | Сумка на колесах |
| Конструкція | Телескопическая ручка |
| Вага, кг | 4.6 кг |
| Матеріал | Покрытие TPE, подкладка Нейлон |
| Колір | Оливковый |
| Серія | Thule Chasm |
| Розміри (ДхШхВ) | 81x43x39 см |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Об'єм | 110 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжки |
| Оснащення | Верхняя ручкаБоковая ручкаФронтальная ручка |
| Кишені | Основное отделениеВерхний карман |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
